September 2014

Moje iPhone aplikace

30. september 2014 at 16:34 | MT | Mercedes* |  News
Ahojky, v updatu předešlého článku jsem vám slíbila, že tu bude článek na aplikace, které mám v mobilu. Bohužel tu nebudou obrázky, protože zatím nemám stáhnutý program na screenshot, ale to brzy napravím! Moc tu nebudu zmiňOvat aplikace, které už v mém iPhonu byly, ale některé možná zmíním + některé jdou stáhnout i na android, tak snad dostanete nějaký typ! :)) Takže začneme.

App store -
klasická aplikace pro iPhony. Pro android je to Google play. :) To ale vysvětlovat nemusím.

Safari, iTunes, Poznámky, Kalendář... -
tyto aplikace už v telefonu byly nainstalované.Myslím, že vysvětlovat nemusmí. :))


Viber -
tuto aplikaci už jsem si stáhla a měla jsem ji i ve starém telefonu a umožňuje telefonovat a psát zprávy zdarma přes internet, ale ti, se kterými si chcete psát nebo volat musí mít taky Viber. - Dál už není co vysvětlovat, myslím, že Viber znáte všichni. :))

YouTube -
no comment, všichni moc dobře znáte.

Facebook -
klasika, no comment

Skype -
zase no comment... teď tak přemýšlím... proč vlastně píšu aplikace, které všichni znáte? :D

Retrica -
program na úpravu fotek - snad nejlepší. :D Sice jsou moc pěkné efekty přímo v Applu, ale já to radši upravuju v těch programech.

Pic lab -
další program na úpravu fotek-

Shazam -
úžasná aplikace - když např. někde slyšíte nějakou písničku, která se vám líbí a nevíte jak se jmenuje, tak to zapnete kliknutím, ono vám to poslechne a zjistí název... takže super! :D

Subway Surfers -
absolutně tuto hru znáte - mají ji snad všichni ze třídy. :D

Gran Run -
podobná hra jako Subway Surf, akorátběží babička a ta vlastně taky tak různě skáče a tak, no. :D

Flappy city -
skvělá hra, která se např. u My Talking Tom jmenuje asi Flappy Tomy nebo tak nějak. Je to velmi podobné.

Despicable me -
hra s mimoněma, kde vlastně běháte, skáčete a sbíráte banány a je to něco podobného jako Gran Run a Subway Surf a jde to i na android - měla jsem to tam.


iMovie -
program na úpravu a sestříhání videí - jde to stáhnout i na android, ale zabere vám to moc místa.

Snapchat -
něco jako Viber a myslím, že to jde i na android, ale to si jńejsem jistá.

Mám samozřejmě ještě nějaké další aplikace, které už v mobilu byly, i které jsem si stáhla, ale ty už vám ukazovat nebudu, protože už by to byl hodně nudný článek a tyto aplikace by vás podle mě natolik nezajímaly. :)

UPDATE:
S na Apple jsem si už trochu zvykla. :)) Ještě vám chci říct, že si koupím obal na iPhone s eifelovkou:
Plastový ochranný kryt na iPhone 4 a 4S - motiv Eiffelova věž


02 - diary

28. september 2014 at 12:23 | MT | Mercedes* |  Diary

Hi darlings! ♥ Zhruba po týdnu používání mého nového mobilu HTC Desire 500, se telefon sekl. Vytáhla jsem z něho tedy baterku a zapla. Telefon zůstal pořád stejný - rozsvícený. Včera ráno jsme byly s taťkou a mamkou do prodejny mého operátora a odpoledne nám volali, že to nejde spravit a že se omlouvají, ale prý tento kus je špatný anefungoval, když ho předváděli jednomu zákazníkovi. :D Tak nám nabídli nový telefon jakékoliv značky v ceně, za kterou zaplatili rodiče HTC Desire 500. Měli jsme ho dostat zdarma + ještě zadní a boční kryt k němu. A vuala... měli tam spostu krásných a výborných telefonů, ale také iPhony. Taťka s mamkou mají 4S a tak mi ho chtěli vzít, ale já jsem jim řekla, že se přeci do toho limitu ceny nevejdeme, jenomže ten pracovník nám řekl, že je na něho sleva do konce tohoto měsíce. Jako první telefony nám ukazoval iPhony 5/5S. Potom iPhony 4/4S, pak Samsung galaxy S3, Samsung galaxy Trend, Alcatel One Touch tuším... 7041D, pak ještě nějaké alcately - všechny tyto telefony byly ve slevě. Pak se ale vrátil k iPhonům a taťka oznámil, že když je na něho teda ta sleva (normálně v naší prodejě u operátora stojí kolem 8 000 - 9 000) a do konce měsíce stojí 6 000, takže ho vezmeme. Ten můj HTC asi stál 6 000, což jsem kulila oči. :D taťka s mamkou teda vzali iPhone 4S 32 GB a já kulila oči ještě víc. :D Myslela jsem, že iPhone nikdy nedostanu nebo si na něj nenašetřím. Já byla tak ráda.... o panebože. Já mám od včerejška 3 hodin iPhona. NEBERTE TO PROSÍM JAKO VYCHLOUBÁNÍ, ALE JÁ JSEM PROSTĚ HROZNĚ ŠŤASTNÁ A UŽ SI ANI NEMUSÍM PŮJČOVAT MOBIL MAMKY NEBO TAŤKY. Zdarma jsem dostala průhledný kryt a koupila jsem si ještě jeden a dole uvidíte podobný. Není sice úplně stejný, ale je podobný. Bohužel vám nemůžu můj telefon vyfotit, protože nemáme baterky ve foťáku a kupovat je dneska vážně nepůjdu. :D Doufám, že tento kus už do opravny nepůjde a že si rychle zvyknu na operační systém iOS. Ještě jednou... toto neberte jako vychloubání. Mamka původně ani nechtěla, abych to někam psala, ale nakonec jsem jí přemluvila, protože na blog píšu přece všechny novinky! Tak snad jsem vás nezaplavila hordou telefonů. :D Teď už fotka. Pá, pá!!!!!!

Moje experimenty - 2

25. september 2014 at 17:12 | MT | Mercedes* |  Moje experimenty
Čauky... Tak teda ty slibované moje experimenty. Vím, měly být v photofiltru, ale napadlo mě, že bych mohla skusit animace. Stáhla jsem si jeden programm, video, podívala jsem se na několik návodů a šup do toho. :D Celkem mě to baví, ale ještě nejsou nic moc. Ta první je trochu zasekaná, ale pak jsem přišla na to, jak to spravit, takže pak je to lepší. Snad se vám budou alespoň trochu líbit.
EDIT (prosím o přečtení affs):
Vím, některé affs obíhat nestíhají, ale musím bohužel oznámit Nikči, že si ji mažu z affs, protože už mě nebaví jak říká, že bude obíhat, ale neobíhá. Omlouvám se, ale o takovéto affs nestojím. Promiň.

1 - ta méně povedená

2

3

Já vím, mám co vylepšovat, ale podlě mě nejsou nejhorší. Mně se i celkem líbí a začalo mě to bavit. :)

- Vaše Mercedes*

Design 004 - Lea

24. september 2014 at 19:41 | MT | Mercedes* |  Designy
Čauky!!! ♥♥ Všimla, jsem si, že už mám nastavený design od Martini, tak sem dávám článek s 4. designem blogu. Opět za něj vděčím úžasné grafičce Martini a drobné grafice jako shapes a nadpisek Pétě. Design se mi moc moc moc líbí, ale Martini říká, že by mohl být lepší. Příští článek budou určitě moje experimenty v photofiltru, už začínám přemýšlet, co to bude. Nejspíš nějaká úprava fotky, ale vůbec nevím! Nechte se překvapit. :D Na designu je i pohyblivý obrázek a ten tomu myslím, dodává i větší šmrnc. :DD Pádím nastavit popisky v záhlaví!

Od: Martini -- martini-life.blog.cz // Moje spokojenost: 100 000 000 % //Na blogu od: 24.9.

01 - diary

23. september 2014 at 17:47 | MT | Mercedes* |  Diary
Ahojky ♥ Tak dneska vám přináším deníček. Takový... no, o všem. Jak už možná někteří víte, sedla jsem si s Domčou (nejlepší kamarádka) a zatmí spolu sedíme pořád. Což jsem ráda. :) Tak v minulém článku jste se mohli dozvědět, že jsem měla oslavu narozenin a dostala jsem spostu krásných dárků, včetně nového mobilu (HTC Desire 500) od mamky a taťky. Ale zpátky. Včera jsme psali opakovací test z matiky... dostala jsem 2, ale prý jsem mohla mít jedničku, kdybych byla pozorná a vypočítala správně příklad, kde jsem se sekla jenom o jednu! Jeden bod a měla bych jedničku, jako... :D Ale teď trošičku na začátek... Bylo úterý myslím že 2.září a já jsem přišla do školy. Měla jsem na sobě Začala první hodina a třídní na nás vykulila oči a takové: ''Tak děcka. Dneska se už normálně učíme, je vám to jasné? Jakube? Co pak chceš říct?'' :D ''Já, no... nic.'' ''Tak se prosím nebav se svým sousedem nebo vás rozesadím.'' :DD Hned první hodinu (což byla mimochodem matika) byla ''nepříjemná'' a hned na nás vyvalila nějaké příklady ze šestky, že to máme vypočítat a sešit odevzdat. Prý nám to oznámkuje a přinese na začátku češtiny (na češtinu máme jiného učitele). Přinesla to, děcka to rozdaly a všichni se hned dívaly co dostaly. Já 1-. Prý dávala i takové ty véčka a 1,1-,2. Vím, že je to spíše shrnutí dvou hodin, ale já už jsem moc líná na to, abych vám to vypsala všechno. :D V příštím článku plánuju moje další experimenty v photofiltru a deníčky teď budou častěji. Jinak... čekejte u mě trošku větší aktivitu - měla by se zvýšit asi na 3-4 články týdně. Čekejte spíše tři. I obíhání se teď zvýší, nemusím se na nic učit, ále... je tu takový menší problém. Chodím na flétnu a musím na ni hrát každý den (mamka chce, abych to uměla a dělala učitelovy radost, jenže to se mi nějak nedaří :D). V říjnu bude prý nějaký koncert, na kterém budu hrát, tak jsem teda zvědavá. :D Ještě jsem se nakonec trošičku rozepsala, ale... :D

nadpisek + shapes by kone-net.blog.cz

Happy birthday to you...

22. september 2014 at 15:48 | MT | Mercedes* |  Diary
Ahojky :) Písemku z matiky jsem zvládla na 2. :DD Aůe teď už k článku. Tak jak už možná většina z vás ví, dnes mám narozeniny. Přesněji 13. :D Jak proběhla oslava, kterou jsem měla tuto sobotu? Dobře. Pozvala jsem Nelu, Báru, Elišku, Helču a miláčka Domču. :3333 :D Pořádně jsme si to užily. Babička s mamkou mi upekly krásný patrový dort. A co jsem dostala? Od Nelči blok, tužku, krásný náramek, který mi upletla z bavlnek atd. Od Barušky jsem dostala nádherné přáníčko, které dělala ona sama a spoustu dalších věcí. Od Elči jednu knížku, kterou jsem si přála přečíst (taky si ji chci zapsat do čtenářského deníku) a ještě takovou krásnou sošku slona. Od Helči (:D na konci jména píšu pokaždé či. :D) jsem dostala temperové barvy, jelikož hrozně ráda kreslím a maluju a taky chodím do výtvarky, klíčenku a takový stromeček, který ve tmě svítí. Vypadá to krásně. A nakonec.... od Domči (:333 nejlepší kamarádka - zkrátka BFF) plyšového pandu jak drží v ruce eifelovku! Já něco podobnýho hrozně dlouho sháněla a vuala, Domča mi to koupí. Ještě mi koupila a teď pozóóór.... úžasný deník Violetty! Budu se ho snažit nosit pořád u sebe, jako to dělala Violetta. :33333333 Já si to ani všechno nechtěla vzít, ale co mám dělat, když to jsou dárečky a ještě tak nádhrené. Od mamky a taťky jsem dostala konečně nový mobil. Ten který jsem měla.... radši nemluvit. Měl sice android, ale vybrali zrovna blbý. Sekal se, někdy nefungoval a měla jsem ho asi 4 roky. Byl to Samsung Galaxy mini. Dostala jsem dobrý mobil, mám ho ráda a konečně se mi tam vleze i Pou a důležité aplikace jako slovníky atd. Zde uvidíte přesnou fotku toho mobilu. Našla jsem ji na googlu. :D

HTC Desire 500
Je to HTC Desire 500. :) Zatím ahojky.

PHOTO OF THE MONTH | october | vítězná fotka

19. september 2014 at 18:13 | MT | Mercedes*
Ahoj, ahoj ♥
Já to nemohla vydržet... Je tu vítězná fotka měsíce říjen. Na měsíc listopad to bude vyhodnocené opravdu až na konci října. :D Jinak.... omlouvám se, že jsem nepsala ani neobíhala, nemám teď čas, v pondělí píšeme test z matiky - takový trochu opakovací a jestli to zase pokazím, tak vůbec nevím co na to mamka. :D Taťkovi to zas tak nevadí, ten říká, že bude ještě spousta písemek a opravím si to, ale z matiky... no, nevím. :DD No, prostě nemám teď čas, učím se, ale samozřejmě vás oběhnu! Jo a pod vítěznou fotkou bude i video z Violetta koncert, které se objevilo na zkouknito úplně celé! Takže pro ty, kteří nemají disney... zkoukněte to! :DD Už to nevydržím, tady je vítězná fotka, která zvítězila se sedmi hlasy. :))
I mně se líbila, ale stejně se mi nejvíce líbila třetí. xD Nevadí... Rozhodujete to přece vy! Teď už koncert!


VIDEO ZDE!!!!!!!!!!

na tohle video jsem přišla pomocí mé pravicdelné čtenářky ( Ls ), děkuji!


Violetta - En vivo!

13. september 2014 at 18:38 | MT | Mercedes*
Ti, kteří jsou fanošci seriálu Violetta a mají disney Channel, určitě ví, že dnes proběhla na českém disney premiéra filmu ''Violetta: Koncert''. Tento koncert se uskutečnil v Miláně a vy se můžete podívat do zákulisí, jak se herci připravují na vystoupení atd. A dokonce Violetta s Federicem dělali pro své přátele v pizzerii pizzu. :D Víc vám ale neprozradím. Zde vám ukážu nějaké reprízy filmu, abyste ho nepropásli! Já se samozřejmě dávala na premiéru!! :3333 ♥

REPRÍZY:

září
dnes 13.9. 16:10
neděle 14.9. 13:30
neděle 14.9. 20:30
říjen
sobota 18.10. 7:50
neděle 19.10. 16:10
premiéra
dnes 13.9. 11:00
A ZDE UŽ UKÁZKA, KTEROU MŮŽETE VIDĚT SKORO POŘÁD NA DISNEY CHANNELU. :D

Moje experimenty - 1

13. september 2014 at 9:47 | MT | Mercedes* |  Moje experimenty
Ahoj xD Určitě ste si všimly názvu článku - Moje experimenty - 1. V těchto článcích vám budu ukazovat mé výtvory v PhotoFiltru. :D Tak se těšte. xD Něco málo už umím a dneska jsem si zkusila vytvořit úplně ten nejjednodušší styl designů. Dess není nic moc, ale snad se vám bude alespoň trošku líbit. :D Upozornění: Je to můj první a není tam vše jak bych chtěla. Chtěla jsem dát na pozadí u té fialové takové obloučky (vlnky), ale to se mi nepovedlo. :DD Jdeme na design.

Dělala jsem ho podle jednoho videa na YT. Radši ale nechám designy blogu na zkušených grafičkách. :D

------------------------
Vaše Mercedes*

Ceny za bleskovku 2

11. september 2014 at 14:43 | MT | Mercedes* |  News
Ahojky! ♥♥♥♥ Dnes tu pro vás mám ceny za bleskovku ze srpna. Už toho umím víc jako např. png srdíčka a myslím, že nejsou špatné. Tentokrát bylo hodně srdíček, jeden diplom a jeden nadpisek. :)) Při použití uveďte prosím zdroj. :) Na png srdcích sice je, ale klidě ho uveďte. Jdeme na to.

Pro JERRY: