October 2014

Návštěvnost 03

30. october 2014 at 16:19 | MT | Mercedes* |  Návštěvnost
Ahojky, dneska jsem tu jenom na rychlo. Musím dělat referát. :( My jsme bohuže museli jít dnes do školy a ty prázdniny utekly jako voda. :/ Takže hned ta návštěvnost. :)

Navstevnost za minuly tyden (20.10. 2014 - 26.10. 2014) je:
Pondeli: 21
Utery: 17
Streda: 17
Ctvrtek: 22
Patek: 15
Sobota: 15
Nedele: 17

Celkem: 124 ♥♥

Děkuji vám za ty čísla! :*

Jsem zpět (:

27. october 2014 at 12:11 | MT | Mercedes* |  News
Takže Ahooooj! :D Jsem tu zpět v plné kráse a musím podotknout, že mi bylo bez blogu i celkem dobře, ale pak už mi začal chybět... :( Jednu dobu jsem uvažovala, že skončím, ale nakonec nekončím. Časem (asi po 4 dnech :D) by se mi po vás začalo stýskat, takže bych skončila a hned bych byla zpátky. :DD Ale za ten týden, co jsem tu nebyla, jsem měla čas na sebe a na školu. Měla jsem čas jít s kámoškou ven, učit se na test, který jsem zvládla na 1-... jak nečekané! :O :D Měla jsem více času a uvědomila jsem si, že celý den nemůžu sedět jenom u počítače nebo mobilu a hrát např. hry nebo pořád kontrolovat blog... A mamka o mém blogu ví a navštěvuje ho a když jsem jí řekla, že asi skončím, tak mi řekla, že končit nemám, sice nemám tolik času, ale to nevadí. Nemusím psát každý den články. A já jsem ráda, že mě mamka podporuje. :33 Jestli si to mami čteš, tak tě mám moc ráda! ♥ :* No, to by bylo dost o pozastavení, teď můžeme jít na články, které vás čekají! V 1. řadě návštěvnost za minulý týden, i když byl hiatus, 2. BFF TAG s Domčou, který už mám v rozepsaných, dnes bude Domča u nás, tak to spolu vyplníme a přednastavím to. 3. Vyhodnocení fotky měsíce na listopad, 4. plánuji názorový článek na sociální sítě, ale protože to píše teď hodně lidí, tak to bude až později, 5. zase návštěvnost..., 6. Moje experimenty 3 - sice ještě nevím o čem to bude, ale pokusím se to vymyslet. Chtěla bych zase něco ve photofiltru nebo si zkusím vytvořit nějakou pohyblivou ikonku. :D Atd. To byly články, které chystám v nejblišší době, ale mám jich přichystaných víc, tak se těšte. Články budou vycházet asi 2x-3x do týdne, více to asi stíhat nebudu. :( Ale nevadí! Aspoň se můžete těšit. Tak já už asi kecat nebudu nebo to bych tady byla...já vlastně ani nevím, jak dlouho. :D

Pozastavení :(

20. october 2014 at 14:46 | MT | Mercedes* |  News
shapes by Martini. Ahoj :( Bohužel, je tu další pozastavení... Já vůbec nic nestíhám a ani neobíhám... určitě jste si všimly, že články píšu velmi zřídka... už zase se musím učit a bohužel... zase píšeme test. Určitě víte, že někdy v listopadu je čtvrtletí. Já se bohužel musím učit a to jsem doposud ani pořádně neuměla. :( Zkrátka bude čtvrtletí a s ním i rodičák a minule si třídní stěžovala, že moc vykřikuju a já se to snažím aspoň trochu zlepšit. Mimo jiné... dostala jsem z matiky 3 a chci si to opravit na čtvrtletce. A protože máme velmi ''příjemnou'' učitelku, tak se obávám, že ani pomalu jiná známka než 2-5 nebude. Dále... v únoru jedeme na lyžák ♥ Už se těším. Nejlepší je tam to lyžování a hlavně ta sranda. Budeme tančit... pánská a dámsá volenka. :D Už se třesu. :DD Á ještě k minulému článku... tím, že jsem napsala, že nepochybuju o jiné grafičce než Martini, jsem nechtěla nějak urazit nebo někomu ublížit. Péťa dělá taky úžasné designy, ale mě prostě více přesvědčila Martini, a Péťo, tobě jsem kdysi na mail napsala, že si budu ASI objednávat designy častěji od tebe. Péťo, jsi skvělá grafička, ale prostě Martini... no více mě přesvědčila a její i tvé designy se mi moc líbí a mám vás ráda. U tebe si objednávám grafiku a u Martini designy. a KJEŠTĚ K TOMUTO ČLÁNKU: s pozastavením počítejte týden až dva, prosím a omluvte mě z kontrol. Affs budu obíhat jen malinko, ale psát na blog nebudu.

Á JEŠTĚ NÁVŠTĚVNOST ZA MINULÝ TÝDEN:
Navstevnost za minuly tyden (13.10. 2014 - 19.10. 2014) je:
Pondeli: 17
Utery: 20
Streda: 23
Ctvrtek: 21
Patek: 28
Sobota: 23
Nedele: 42

Celkem: 174 ♥♥

- Vaše Mercedes* ♥

Design 005 - Ellie

18. october 2014 at 8:47 | MT | Mercedes* |  Designy
Martini mi vytvořila absolutně přenádherný design s bonusky. :33 Ten design miluju a už vůbec nepochybuju o jiné grafičce na designy. ♥ Design Martini udělala absolutně skvěle a snad nebude nikomu vybíjet oči, jak jsem četla v jednom z komentářů. :) Podle mě je úžasný a prostě úžasný. ♥♥♥ Nezbývá nic jiného, než náhled.

Od: Martini -- martini-life.blog.cz // Moje spokojenost: 100 000 000% // Na blogu od: 15./16. 10.?

Je prostě od Martini a tam není pochyb o kráse. :33

TAG jedno slovo

15. october 2014 at 19:44 | MT | Mercedes* |  TAGY
Ahoj :) Tento TAG už mám nachystaný na strašně dlouho, ale teprve teď jsem se k tomu dokopala, takže... :D A mám pro vás nachystané ještě dva TAGY, ale zese kdy se k tomu dostanu, že jo. :DD Já radši moc vykecávat nebudu a začnu. Pravidlo je takové, že na každou otázku musím odpovědět jedním slovem.

1. Tvoje vlasy?
- umyté :D

Návštěvnost 01

14. october 2014 at 16:10 | MT | Mercedes* |  Návštěvnost
Áhoj! Rozhodla jsem se, že začnu každý týden přidávat návštěvnosti, takže tu budou každý týden. :)) Jinak... bude nový dess = více podzimní. Na tento s Leou Jsem nevybrala fotky hodící se k podzimu a Martini už mi poslala náhled. Samozřejmě je zase krásný a prozradím vám, že je s Ellie Goulding. :D To byste do mě neřekli, co? No,jo. Poslouchala jsem její písničky a líbily se mi. :)) Teď už ale ta návštěvnost. :D

Navstevnost za minuly tyden (6.10. 2014 - 12.10. 2014) je:
Pondeli: 18
Utery: 14
Streda: 20
Ctvrtek: 16
Patek: 18
Sobota: 20
Nedele: 27

Celkem: 133 ♥♥

Děkuji za tyto krásná čísla! :**
- Vaše Mercedes*

PHOTO OF THE MONTH | november

10. october 2014 at 16:34 | MT | Mercedes* |  Celebrities
Ahoooooooj ♥Dneska jsem tu s fotkou měsíce listopad. Někteří to dělají tak, že dají v říjnu fotku na říjen, ale já to dělám dopředu. :)) Takže je tady hlasování o fotku měsíce listopad. Pro tento měsíc jsem vybrala fotky Mercedes Lambre, představitelky Ludmily, ze seriálu Violetta. Mercedes je velmi pěkná a proto jsem zvolila právě ji. Budou tu celkem 4 fotky A HLASOVAT MŮŽETE DO 28.10. Takže spousta času. :))

HLASUJTE V ANKĚTĚ!

Zubař...aneb jak to dopadlo

8. october 2014 at 13:57 | MT | Mercedes* |  Diary
Ahojky :( Psala jsem vám, že dneska napíšu jak to dopadlo se zubařem a né zrovna moc dobře... První o rovnátkách ani nepípl a mamce to bylo divné, tak se ho zeptala. On, že to vidí na ty stálé, protože by se tím ty zuby lépe srovnaly a přemlouval mamku, která nakonec řekla, že by to bylo asi nejlepší a já na ni s otevřenou hubou...ehh...pardón, ale mojí puse se ani pusa říct nedá... :D s otevřenou pusou čučela a málem jsem toho zubaře kousla. :D Pak jsem se na mamku smutně podívala a šeptala jí, že ne, že budu muset jezdit každý měsíc na kontroly a že to nějak roztahují a hrozně to bolí...nevím jak je to u těch nočních, ale myslím, že kontroly tak často nejsou (to s těma stálýma rovnátkama mi říkala kámoška) a od tý doby nechci vůbec žádný, ale co nadělám, když mamka měla taky trochu křivé zuby...holt...jsem po ní. :DD No a tak teda tomu zubařovi řekla, že to radši budu mít víc roků ty noční. Tak jsme se domluvili na noční a jedu na rovnátka příští týden. Dneska mi udělali rendgen zubů...příští týden prý budou už ty rovnátka. Jsou to nějací rychlíci. :DD Jo a jinak našel mi malilinkatý kázek, kde kartáček na zuby nedostane, ale prý se to samo uzdraví, ale v tom místě si budu muset čistit zuby déle, :( :D To jsem teda zvědavá jak budu s rovnátkama vypadat. Ještě nám řekl, že prý je budu muset nosit alespoň dvanáct hodin, takže jak přijdu ze školy nebo kroužku, dám si je a budu je mít přes noc a tak pořád do kola. Dneska jsem se trochu víc rozepsala... Už budu muset vymyslet nějaké jiné čllánky než pořád jenom deníčky. :D Vždyť už vás to nemůže bavit! V nejblišší době čekejte článek bez deníčku.
Pá,pá ♥♥

Vaše Mercedes*
nadpisek by kone-net

Jela, vyhrála... Aneb další deníček. :D

6. october 2014 at 19:52 | MT | Mercedes* |  Diary
Ahój ♥ Tak, jak už z nadpisu vypovídá, byla jsem na těch sprintech. A ještě, že jsem tam jela, říkala učitelka, prý jsem byla jedna z nejlepších (pochybuju :D). Běhali jsme šedesátku, padesátku a čtyřicítku a já jsem to zvládla. Nakonec jsme běhali čtyřicítku a na tu jsem měla snad nejhorší čas, který jsem kdy na 40 m měla. :D No, ale jako škola jsme škončili 2. :D Vyhráli jsme nějakou cenu a já jsem vyhrála nějakou umělou stříbrnou medaili a pak ještě zlatou (omlouvám se za případné chyby, píšu dnes narychlo). Bylo to tam super a užila jsem si to + přišla jsem o ten nejhorší rozvrh z týdne. :DD Byl tam i David (kluk, kterému se líbím a mně se taky líbí - že bych byla zamilovaná? :D -- jen tak pro info... poslal mi minulý týden přes třídu psaníčko... prý se mu líbím) a další kluci. Zase jsme se furt řechtali. :DDDD Jak jinak než s Domčou, Davidem, Helčou a Tomášem. Jo a ještě... iPhone zatím nešel do opravny, takže ato asi není špatný kus. :D První jsem tento článek psala z něho, ale pak mamka dodělala své věci do práve na mém notebooku a pustilla mě na něj. Dneska už vás neoběhnu, ale zítra jo. Přejte mi ve středu hodně štěstí s tím zubařem a rovnátkama! Jedeme tam v tu středu hned po škole, takže si pak dáme oběd v restauraci. :33Zubaře nechci, restauraci chci. :D Tak já už opravdu končím, mějte se krásně a pá,pá, ve středu napíšu ♥♥

Vaše Mercedes*
logo by: martini-life.blog.cz, nadpisek by: kone-net.blog.cz

Jedu, nejedu?

4. october 2014 at 21:26 | MT | Mercedes* |  Diary

Čáu ♥♥ Hlásím se vám s tím že nejspíš pojedu na tu soutěž s během na 60 m. Udělala jsem si rekord a to 8,22. Jsem za to ráda, protože máme v pondělí ten nejhorší rozvrh a já se mu vyhnu. :D Ale není to jistý, protože mi dneska nebylo zrovna nejlíp a měla jsem zvýšenou teplotu = 37,2. Doufám, že mi zítra bude dobře a nakonec pojedu, protože to by mě naštvalo. Můj nejoblíbenější předmět...tělocvik...jsem v něm dobrá... a ještě k tomu mě vyberou na soutěž... to by v tom byl čert, abych nejela. :D Nesnáším pondělky! A teď se budu snažit bývat na notebooku více, protože máme ty referáty a mezitím zkusím napsat nějaký článek a oběhnout. A kdyžtak vás vždycky v postely oběhnu z mobilu. Mám teď rychlý internet a dobře se mi píše, takže by to mohlo jít. :)) A k názvu článku...vím, je divný, ale já jsem prostě nevymyslela nic lepšího. Jinak se omlouvám Jerry, vážně jsem si to blbě přečetla (článek s vyhodnocením kontroly affs) a špatně pochopila. -.- No,jo. Mozeček už mi tak moc dobře neslouží. :D Jinak ještě... musím jít ve středu k zubařovi. Rozhodne o tom, jaké dostanu rovnátka. :( Ó bože...já rovnátka nechci! Když už, tak ne stálé, ale noční. Snad to dobře dopadne. V úterý, možná v pondělí napíšu článek, jestli jsem jela na ty sprinty nebo ne a jak to bude se zubařem. Drže mi prosím palečky i při rozhodnutí,, jestli pojedu na sprinty i u zubaře. ;) Teď už se s vámi loučím a dobrou noc. ;))

---------------------------------
Vaše Mercedes*

shapes by kone-net.blog.cz, nadpisek by kone-net.blog.cz