August 2015

Question & Answer

24. august 2015 at 8:34 | Tyniss |  Diary
Ahój! Nevím, jestli si o mně ještě něco pamatujete, jelikož jsem dlouho neblogovala, a tak jsem se rozhodla udělat takovou Q&A sérii, prostě Ask. :D Můžete mi tedy do komentářů psát otázky na mě, prostě cokoliv chcete. Já na ně potom v článku ''Q&A August" odpovím a pod tento budoucí článek mi můžete psát další otázky na září a nadcházející měsíce. Tak pište otázečky!

animation by: Emdie.

Tini s Violetta LIVE na tiskové konferenci ve Varšavě

21. august 2015 at 11:28 | Tyniss |  Public Appearances
Možná víte, možná ne. Violetta LIVE již pokračuje a nyní se show zdržuje v Polsku. Objevily se fotky z tiskové konference a během ní, nechybí ani fotky ze snapchatu fanoušků, protože Tini se viděla i s nimi.

------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------------Interview: Show - Animales Sueltos

18. august 2015 at 19:41 | Tyniss |  Videos
~šablonku doplním později~

Objevily se tři videa z interview, které Tini poskytla. Je ve videích naprosto zlatá a strašně jí to tam sluší. Tohle interview dělala pro show Animales Sueltos. Užijte si je!♥

Ještě zde nesmím zapomenout zmínit, že Tini je již nyní v Evropě. :)

Candids: Tini v dětském centru

15. august 2015 at 18:29 | Tyniss |  Candids
~šablonku doplním později~

Tini byla včera odpoledne viděna v dětském centru ''Mi Casita'', kde hrála a zpívala zhruba 200 nemocným dětem a dokonce se stala kmotrou jednoho chlapečka. Užijte si těch 11 fotek v galerii. :)
----------------------------------------------
!!DŮLEŽITÉ!!
Blog bude už jen o Martině Stoessel, Mercedes bohužel nemá žádné novinky a je to k ničemu, když ani na instagram skoro vůbec nepřidává..

Design #10 - Martina Stoessel

7. august 2015 at 20:01 | Tyniss |  Designy
design by: Emdie. // featuring: Martina Stoessel // statisfaction: 100%♥♥ // preview
--------------------------------------------------------------------------------------------
Ahooj♥ Teď už to tu můžu pořádně rozjet :D! Díky úžasnému designu od mojí Emdulky je to tady kompletní a můžu začít vesele přidávat ♥.♥ Strašně se mi líbí, jakým do Emdie vzala stylem. Není tam nějak zvláště moc efektů, ale stejně se mi strašně líbí :3. Strašně za něj děkuju a i tenhle design vypovídá za vše..Můj blog se bude opět zaměřovat na Martinu Stoessel a Mercedes Lambre. Ale mimo jiné tady najdete i deníček a nějaké ty články jako např. Moje experimenty, jestli si to pamatujete :D.